Zebranie sprawozdawczo-wyborcze

W sobotę 21.08.2021 r. odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Walne Zebranie Członków w naszej jednostce. Zebranie otworzył Prezes OSP Krzysztof Duda , który oficjalnie rozpoczął obrady oraz powitał zaproszonych gości: Michał Wnuk – Z-ca Burmistrza Ustrzyk Dolnych, Emil Szmyd – KP PSP Ustrzyki Dolne, Teresa Krupińska-Rostocka – Radna Powiatowa, Renata Wolańska – Radna Gminna, Tadeusz Niedźwiecki – Prezes ZOP ZOSP RP. Prezes przekazał głos druhowi Kamilowi Szylak, który został wybrany Przewodniczącym Zebrania i przedstawił sprawozdanie z działalności oraz sprawozdanie finansowe OSP. Następnie Przewodniczący przedstawił plany jednostki oraz podsumował całą 5-letnią kadencję. Kolejnym punktem Zebrania były wybory do Zarządu i Komisji Rewizyjnej. W wyniku wyborów Prezesem OSP została Adrianna Urban, Wiceprezesem Krzysztof Duda , Naczelnikiem Maciej Feculak, Zastępcą Naczelnika Krzysztof Nester Skarbnikiem Kamil Szylak, Sekretarzem Miłosz Feculak, Gospodarzem Marek Sroka, a funkcję Kronikarza objęła Natalia Ślazyk. Skład Komisji Rewizyjnej przedstawia się następująco: Przewodniczący Kamil Wronowski, Wiceprzewodniczący Jarosław Sroka, a funkcję Sekretarza objęła Barbara Szmyd. Delegatami na Zjazd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP zostali Adrianna Urban i Maciej Feculak, ponadto Adrianna Urban została wybrana Przedstawicielem do Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP. Podczas uroczystości wręczono też odznaczenia dla zasłużonych strażaków oraz członków drużyny MDP. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować członkom Zarządu i członkom Komisji Rewizyjnej, którzy pełnili funkcje w poprzedniej kadencji: Krzysztof Duda, Jarosław Sroka, Dariusz Jasiewicz, Kamil Szylak, Estera Dziedzic, Barbara Szmyd, Marek Sroka, Adrianna Urban, Mirosław Jurcaba, Kamil Wronowski oraz Grzegorz Solarz, a nowemu Zarządowi życzymy powodzenia w realizacji zaplanowanych działań.